«1...4243444546...128»

Felhasználó
11 éve
Sziasztok! kedves (Pro) úgy gondoltam leadom hozzátok a jelentkezésemet.Magamról:15 éves vagyok Gödöllőn élem hitvány napjaimat,becsületes nevem Sólyomi Roland.Nagyon szeretem volna egy jó közösségbe bekerülni de eddig nem nagyon sikerült bekerülnöm normálisokhoz csak a barátok miatt játszok meg azért hogy bekerüljek egy normális közösségbe,de látom hogy nálatok rendesek jó fejek vannak hát ennyi lenne a szövegem.Nagyon be szeretnék kerülni tiszta szívemöl hát ennyi.Sziasztok!Német réssze:Sziasztok kedves (Pro) icht glaubte es so das ist om passiere,das Sie meinen registration.from myself:I bringen,15 jarige auf Gödöllő ich lebe meine wertlosen Tage.Ich mag es sehr viel das Kommen in eine ordentliche Gemeincshaft würde er sein,aber bis jetzt schaffte icht nicht,in normale sehr viel nur wegen der Freunde zu kommen,geben deswergen vor ,dass mich in eine normale Gemeinscheft kommen lassen,aber ich kann es dass an Ihnen nur ordentlich sehen, gibt es guten guys.This viel würde ein Rücken mein Text sein, worin ich you.wery vielsagte ,würde ich eine Rücken lieben würde von meine klaren Herzen ennyi kommen.Sziasztok!Jó jővöt a klának.
sajt :D

Felhasználó
11 éve
Kezdjük azzal, hogy ez nem is a TGF topic!
És még ha oda is írtad volna, akkor is egy nem lenne a válaszom!:)
Holnap megyek Balatonmáriafürdőre (nem kell kötőjel sehová :P) 5 napra nyaralni.
Szerintem oldalon nem leszek elérhető.:P

Jó nyaralást! :)

Legutóbb szerkesztve Máskornejátssz által.

Fuck the World, fack to all.!
Warning :D
134183011189596295.gif

Felhasználó
11 éve
Rolico: Ez mióta tgf topic? Ki a faszom német itt bazdmeg?
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Mi az isten ez?

Moderátor
11 éve
Sziasztok! kedves (Pro) úgy gondoltam leadom hozzátok a jelentkezésemet.Magamról:15 éves vagyok Gödöllőn élem hitvány napjaimat,becsületes nevem Sólyomi Roland.Nagyon szeretem volna egy jó közösségbe bekerülni de eddig nem nagyon sikerült bekerülnöm normálisokhoz csak a barátok miatt játszok meg azért hogy bekerüljek egy normális közösségbe,de látom hogy nálatok rendesek jó fejek vannak hát ennyi lenne a szövegem.Nagyon be szeretnék kerülni tiszta szívemöl hát ennyi.Sziasztok!Német réssze:Sziasztok kedves (Pro) icht glaubte es so das ist om passiere,das Sie meinen registration.from myself:I bringen,15 jarige auf Gödöllő ich lebe meine wertlosen Tage.Ich mag es sehr viel das Kommen in eine ordentliche Gemeincshaft würde er sein,aber bis jetzt schaffte icht nicht,in normale sehr viel nur wegen der Freunde zu kommen,geben deswergen vor ,dass mich in eine normale Gemeinscheft kommen lassen,aber ich kann es dass an Ihnen nur ordentlich sehen, gibt es guten guys.This viel würde ein Rücken mein Text sein, worin ich you.wery vielsagte ,würde ich eine Rücken lieben würde von meine klaren Herzen ennyi kommen.Sziasztok!Jó jővöt a klának.


5103_4642.jpeg

De most komolyan baszdmeg. Ez mi?
Német réssze:Sziasztok kedves (Pro) icht glaubte
from myself:I bringen

Te most kajak legoogle fordítóztad? Besírok, komolyan. A vastaggal kijelölt részen már szabályosan visítottam.

Legutóbb szerkesztve Mark által.

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Amuiért ilyen hülye vagy hogy ide irtad azért-> NEM!!

Felhasználó
11 éve
Es Marki megint megmondja :*
Fuck the World, fack to all.!
Warning :D
134183011189596295.gif

Adminisztrátor
11 éve
GAAH Verzik a szemem! Ocsem, hasznalj mar szokozt!

Felhasználó
11 éve
Gyümölcsös Gergőnek hívnak 24 éves vagyok Budapesten élek. 8 általános fokú végzetséggel rendelkezem nem a legjobb, de ez volt/van.

Radnóti? (me too) Ha 24 éves vagy, akkor te már ezer éve befejezted. Sőt, az egyetemet is. Ergo öregdiák? Furcsállom, hogy mit keresne itt egy 24 éves srác :P.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Felhivom kedves figyelmeteket hogy edzőtáborba megyek 2 hétre szóval maxx telefonon néha felnézek a tgf-be.
«1...4243444546...128»